RR Rhodesian shine Facebook English Cesky

Plánujeme náš první vrh "A" - jaro 2020

                                               

                   BUGGI 

Buggi se narodil v polské chovatelské stanici Sambazi ( http://sambazirhodesian.pl). A protože pro majitelku Agátu byl výjimečný už od narození, zůstal " v rodné hroudě".  Buggi pochází z 9ti štěnátek - celý vrh byl velmi vyrovnaný s minimem bílých znaků. Všechna štěňátka byla standardní – bez jakýchkoliv odchylek exteriéru. Oba jeho rodiče (Samba) a (Elvis) jsou zdraví a výstavně úspěšní psi.

rodiče Buggiho

 

Buggi je velmi energický pes s vyrovnanou povahou. Má vyváženou postavu, středně silnou kostru s krásným předhrudím, rovnými zády a výborným úhlením zadních i předních končetin. Buggiho jsem viděla na výstavním poli už jako malé štěnátko a později jako dospělého psa. V kruhu vždy zářil a poutal můj pohled. Zejména díky exteriéru získal již několik významných výstavních ocenění. Pyšní se tituly několika zemí. 

                HOPE

Hope se narodila v chovatelské stanici Legend of Africa spolu s 5ti kluky a 3mi holkami ( jeden chlapeček  DS - uspán). Celý vrh byl také vyrovnaný s minimum bílých znaků. Rodiče Hope jsou úžasní  - maminka Ella je jemná a velmi aktivní fenečka s duší lovce a tatínek Kuba je krásný, elegantní pes se skvělou povahou.

                                                                   rodiče Hope

 

Hope je ta nejlepší možná kombinace obou svých rodičů. Je to živelná a nespoutaná fenka, s nádhernou postavou vyvážených tvarů.  Je středí kostry, s pěkným předhrudím, výborným předním i zadním úhlením. Co na Hope nejvíce obdivuji je její nádherná elegantní hlava a skvělý energický pohyb.

Bylo pro mě novinkou mít doma holčičku – Hope je moje první fenka (vyrůstá u nás doma spolu s dalšími dvěmi RR - Dusty (12 let) a Wincent (5let). Jsem ráda, že právě Hope bude zakladatelkou moji chovatelské stanice Rhodesian Shine. Je to moje osudová a srdeční volba!  Je až neuvěřitelné, jak se v jednom psovi dokáží snoubit vlastnosti hládací velitelky a přitom toho největšího mazlivého miláčka pod sluncem.

Snažíme se s Hope pracovat i po lovecké stránce a příští rok máme v plánu dokončit naše lovecké tréninky zkouškou. Po výstavní stránce má Hope před sebou ještě dlouhou cestu. Ne kvůli sobě (na výstavách je velmi pěkně hodnocena), ale zejména kvůli mně. Nemám moc volného času, a proto se výstavám moc nevěnujeme. Ale uvědomuji si, že je velká škoda Hope neukázat. Máme tedy plány výstav na Slovensku, Polsku, Maďarsku a samozřejmě v České Republice.

 

FOTOGALERIE BUGGIHO

Fotogalerie Buggiho

 

 

FOTOGALERIE HOPE

Fotogalerie Hope

  

 


 

© 2011-2019 Rhodesian Shine. Tvorba stránek pro chovatele

Tvorba stranek pro chovatele